4.8 C
Скопје
22:50 - 18 април, 2024

Ознака : никол

СветСлајдерСцена

(Фото) Еве како изгледа ќерката на Никол Кидман и Том Круз: Со родителите не е во контакт со години

Еспресо
Бела Кидман Круз, ќерката на холивудските актери Никол Кидман и Том Круз, објави фотографија на инстаграм „стори“ на која на своите следбеници им ја покажа...
СветСлајдерСцена

Студена војна: Што се случува помеѓу свекрвата Викторија Бекам и снаата Никол Бекам?

Еспресо
Иако минатото лето многу се „сакаа“, по венчавката на Бруклин Бекам и Никола Бекам во април, сега веќе тие доста ја заладија својата онлајн врска....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

НОВИ ДЕТАЛИ ЗА СВАДБАТА на Бруклин и Никол: Какви подароци добиле, доминација на ретро стилот како нов тренд

еспресо
Една недела по венчавката на Бруклин Бекам и Никола Пелц- Бекам, медиумите продолжуваат да откриваат нови детали за настанот на годината. Познато е дека и...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ВИКТОРИЈА БЕКАМ го „украде“ вниманието на свадбата на Бруклин и Никол: Уникатен свилен тесен фустан – нејзина креација!

jasmina.kantardzieva
По свадбата на годината, на Бруклин Бекам и Никол Пелц, во центарот на вниманието е фустанот кој го носеше мајката на Бруклин, Викторија Бекам, за...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Бруклин Бекам и Никол Пелц НЕ ГИ ПОКАНИЛЕ Хари и Меган на свадбата од соништата!

Еспресо
Хари и Меган не биле на списокот на гости на најзборуваната (за сега) венчавка на годината. Ден по една од најочекуваните венчавки во годината, избувнаа...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Свадба од над 3 милиони фунти: СИТЕ ДЕТАЛИ ЗА ВЕНЧАВКАТА на Бруклин Бекам и Никол Пелц

Еспресо
Неколку дена го делат Бруклин Бекам (23) од исполнување на сонот да се ожени со неговата Никол Пелц (27), модел и актерка во која е...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ДЕТАЛИ ЗА СВАДБАТА на Бруклин Бекам и Никол: Еве кои ВИП гости ќе дојдат, што ќе носи невестата, каде ќе се слави…

Еспресо
Цел Холивуд зборува за големиот настан: нема сомнеж дека свадбата на Бруклин Бекам и Никола Пелц е настан на годината. Не само затоа што се...
UncategorizedВи ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Која е идната сопруга на БРУКЛИН БЕКАМ: Никол од лулка живее милионерски живот, во раскошни вили и приватни авиони, а богатството на Бекам е џуџе за она на татко ѝ!

Еспресо
Кога ќе стане сопруга на 22-годишниот фотограф, син на Викторија и Дејвид Бекам, 26-годишната актерка ќе се придружи на семејство од 450 милиони долари. Тоа...
СветСлајдерСцена

Никол Шерзингер: Булимијата ми ја украде среќата и самодовербата

Еспресо
Никол пред неколку години призна дека се борела со булимија. Таа не била задоволна со изгледот, па така во текот на ноќта излегувала од домот...
СветСлајдерСцена

Дали ова е најзгодниот светски пар? Никол и Том ги покажаа своите совршени тела на плажа (ФОТО)

Еспресо
Пејачката и спортистот вредно работат на своите тела… Членката на групата „The Pussycat Dolls“ Никол Шерцингер ужива во романсата со Том Еванс, поранешен репрезентативец на...