Ознака : плашат

Свет Слајдер Сцена

Најголемите фобии на познатите личности – Кијану Ривс се плаши од темница, Џони Деп се ужаснува од кловнови…

Еспресо
Иако нив ги доживуваме како „совршени“ суштества, кои немаат ниту трошка грижа, познатите личности и тоа како се носат со „своите демони“. Можеби понекогаш се...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Хари и Меган се плашат за својата безбедност

Еспресо
Принцот Хари и Меган живеат во страв откако се преселија во својот нов дом во Лос Анџелес. Секој нивни чекор е сниман од дронови што...