Славниот актер постојано глуми татко, а својата ќерка не сака ниту да ја запознае

Познатиот холивудски актер Овен Вилсон, кој го засакавме преку улогата во некои од најпопуларните комедии, има три деца со три различни жени, а неговите фанови ги шокираше веста дека тој својата најмлада ќерка никогаш не ја запознал.

Тоа го откри неговата поранешна девојка Варуни Вонсвиратес за Дејли Мејл.

Никогаш не ја запозна Лулу. Тој помага само финансиски, но тоа никогаш не ни било потребно. Лулу има потреба од татко. Иронично е тоа што Овен постојано во филмовите глуми татко, а сопствената ќерка никогаш не ја ни запознал, изјави таа.

Варуни на актерот му порача дека би требало да издвои време за својата ќерка.

– Би требало да ја гледаш својата ќерка. Неверојатна е, многу пропушташ. Изгледа токму како и ти, истакна и таа.

Да се потсетиме, славниот актер на почетокот не ни веруваше дека Лулу е негова ќерка, па бараше ДНК тест. Но, кога беше докажано дека и е татко, на судот изјави дека не сака старателство над девојчето. Славниот актер контактот со синовите од претходните две врски уредно ги одржува.

Слични објави

Анѓела патува во Кина да ја претставува Македонија: „Ако сакав пари ќе станев политичарка, а не мисица“ (ФОТО)

Igor

Видео хороскоп 24 јуни 2019, понеделник

Igor

Дара Бубамара со атрибутите на ачик (ФОТО)

Igor

КНЕДЛИ ОД СПАНАЌ: Вкус кој нема да го заборавите (РЕЦЕПТ)

Igor

Ова е рекламата која ја снимија Вилијам, Хари, Кејт и Меган (ВИДЕО)

Igor

Александра Грант за почетокот на врската со Кијану Ривс: Тоа беше фасцинантно! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

19 + 1 =

Слични објави

Луѓе од целиот свет му испраќаат подароци, ова е папагалот Хуго од Сплит кој засега знае „само“ 2000 зборови (ВИДЕО)

Еспресо

Му ја посветил на својот трагично починат љубовник: Песната на Џорџ Мајкл и денеска ќе ви измами солзи (ВИДЕО)

Еспресо

Пенелопе Круз откри како се однесувал Џони Деп со неа: Поминаа многу години, него го сметам за… (ФОТО)

Васко Спасоски

Џакузи, сонце, рај… Шварценегер изолацијата ја подигна на ново ниво

Еспресо

Колку би платиле да ја видите гола? Адријана Лима се соблече за Амазонија

Igor

Пејачката и актерот повторно заедно: Го обожаваат заедничкиот живот! (ФОТО)

Еспресо