Victoria’s Secret колекција костими за капење 2019 (ФОТО+ВИДЕО)

Victoria’s Secret Swim колекцијата повторно се враќа на сцена, со кампања која ја вжештува температурата…

По тригодишото отсуство, овој славен бренд на долна облека се враќа во категоријата костими за капење, во вистинско време пред летото 2019.

Ангелите Сара Сампаио, Јасмин Тукс, Лаис Рибеиро и Барбара Палвин позираа за оваа кампања. PINK амбасадорот, Грејс Елизабет, како и моделите Лорена Ре, Меган Вилијамс и Ејдан Куртис се придружија во поставата.

Новото лансирање на костимите за капење ни нуди изобилство од нови дезени и стилови, вклучувајќи го и анимал дезенот, цветните и tie-dye деталите.

Погледнете го видеото…

Слични објави

Ана Николиќ покажа како намалила повеќе од 50 килограми (ВИДЕО)

Еспресо

Видео хороскоп за 7 август 2019, среда

Igor

Славниот холивудски пар се РАЗВЕДУВА после 10 години брак!

Igor

Шок во судницата во Белград! Пристигнало анонимно писмо со име на убиецот на пејачката Јелена! (ФОТО)

Igor

Ана Николиќ по грешка објави експлицитни фотки (ФОТО)

Igor

Пејачката ја офарба косата и речиси е непрепознатлива (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

тринаесет − десет =

Слични објави

Го исмеваат свекорот на Северина поради лошо нацртаните веѓи: „Кеба веѓа“ (ФОТО)

Igor

Сензуален танц со неочекуван пресврт: Џеј Ло танцуваше покрај момчето, а потоа се случи нешто НЕОЧЕКУВАНО (ВИДЕО)

Еспресо

5 секс пози кои задолжително треба да ги проба секој пар (ФОТО)

Igor

Станија „бомбардира“ на Инстаграм со провокативни фотки (ФОТО)

Васко Спасоски

Што вели секој хороскопски знак после сексот?

Igor

Снуп Дог го слуша Шабан Шаулиќ во автомобил! Раперот се гледа дека ужива! (ВИДЕО)

Igor