Tag : затегнато

Живот

МОДНА ИНСПИРАЦИЈА: Што носат познатите дами на плажа (ФОТО)

Igor
Познатите дами овие денови покажаа дека комплетно се подготвени за на плажа. Освен затегнатото тело, покажаа и совршени модни комбинации и одлични костими за капење....
Лајфстајл Сцена

Бела кожа, затегнато лице и тенка половина на 62 години: Сите гледаа во сестрата на Мајкл Џексон (ФОТО)

Igor
Својот младолик изглед, Ла Тоја го потполни со неверојатен стајлинг… Сите синоќа гледаа во Ла Тоја Џексон (62), сестрата на починатиот Мајкл Џексон, кoja дојде...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian