14.8 C
Скопје
06:45 - 22 мај, 2024

Ознака : тенка

ЛајфстајлСцена

Бела кожа, затегнато лице и тенка половина на 62 години: Сите гледаа во сестрата на Мајкл Џексон (ФОТО)

Igor
Својот младолик изглед, Ла Тоја го потполни со неверојатен стајлинг… Сите синоќа гледаа во Ла Тоја Џексон (62), сестрата на починатиот Мајкл Џексон, кoja дојде...
Сцена

Имате тенка и слаба коса? Овие фризури се за вас

Igor
Природно тенката коса мора да биде средена така што ќе оддава впечаток на поголем волумен и ќе изгледа побујна отколку што реално е. За да...