Tag : гледаа

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Луѓето со неверување гледаа во Бред Пит на доделувањето на Златниот глобус: Дали е можно да изгледа вака? (ФОТО)

Еспресо
Бред Пит, 56-годишниот холивудски актер предизвика воодушевување и чудење со својата појава која, како што забележуваат фановите, не е ништо поразлична од онаа во 1991...
Лајфстајл Сцена

Сите гледаа во нејзиното деколте: Бујната манекенка очигледно не носела градник (ФОТО)

Igor
Доделувањето на наградата „Revolve“ се одржа овој викенд во Лос Анџелес, а на црвениот тепих прошетаа некои од најубавите жени во светот на манекенството и...
Ви Препорачуваме

Зошто вчера сите гледаа во Емили Ратајковски? (ФОТО)

Igor
Провокативната Емили и овој пат уживаше во максималното внимание на присутните. Емили Ратајковски (28) е американска актерка и модел која вчера се појави на доделувањето...
Лајфстајл Сцена

Бела кожа, затегнато лице и тенка половина на 62 години: Сите гледаа во сестрата на Мајкл Џексон (ФОТО)

Igor
Својот младолик изглед, Ла Тоја го потполни со неверојатен стајлинг… Сите синоќа гледаа во Ла Тоја Џексон (62), сестрата на починатиот Мајкл Џексон, кoja дојде...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian