13.8 C
Скопје
12:48 - 19 април, 2024

Ознака : боб

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ФОТО) ТРЕНДОВИ НА КОСА ЗА ПРОЛЕТ 2022: Инспирирајте се од новата боб фризура на Ева Лонгорија и од модерните шишки на Хајди Клум

Еспресо
Оваа пролет 2022 година, што се однесува до новите фризури, можете да се одлучите за супермодерниот боб на Ева Лонгорија или шишките на Хајди Клум....
БалканСцена

ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ЈА ПОТСРТИЖА КОСАТА: Сега има боб фризура со средна должина во трендовски стил

Еспресо
Српската пејачка Јелена Карлеуша е постојано активна на социјалните мрежи. Човек да не може ни да ја следи во колку само фотосесии е вклучена и...
СветСцена

Блејк Лајвли со драстичната промена, ги збуни фановите! (ФОТО)

Еспресо
Американската актерка Блејк Лајвли (32) неодамна ги збуни обожавателите на друштвените мрежи кога објави фотографија од својата нова фризура. Блејк чиј инаку заштитен знак е...
Ви Препорачуваме

Зошто вчера сите гледаа во Емили Ратајковски? (ФОТО)

Igor
Провокативната Емили и овој пат уживаше во максималното внимание на присутните. Емили Ратајковски (28) е американска актерка и модел која вчера се појави на доделувањето...