20.8 C
Скопје
18:41 - 30 мај, 2024

Ознака : црн

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ФОТО+ВИДЕО) ВСЕЛЕНСКА ЦЕНА ЗА ВСЕЛЕНСКИ ДИЈАМАНТ: Црниот дијамант „Енигма“ продаден за неверојатна сума!

Еспресо
Со последна понуда од 3,8 милиони долари, анонимен купувач штотуку стана нов сопственик на црниот дијамант од 555,55 карати познат како Енигма. Продажбата на овој...
АстроСлајдерХороскоп

ЦРНИОТ ХОРОСКОП ИЗДАВА: Ова се најмрачните особини на секој од астролошките знаци

Еспресо
Кентаур (8 јануари – 12 февруари) Кентаур е половина коњ, половина човек. Тешко му е да ги контролира животинските нагони и инстинкти. Луѓето родени во...
Секојдневие

Идеален избор за најлудата ноќ: Безвременски класик во кој ќе заблескате како никогаш досега! (ФОТО)

Еспресо
Беспрекорен изглед каков што нуди ова парче облека е доволна причина да го облечете на себе за новогодишната ноќ. Малиот црн фустан е безвременско парче облека во кое секоја жена изгледа...
ЛајфстајлСцена

Џенифер Анистон (50) во црн кожен фустан: Појава за паметење! (ФОТО)

Igor
Џенифер Анистон се врати на црвениот тепих и изгледа неверојатно! Актерката се појави на премиерата на својот најнов филм „Мистериозно убиство“ во атрактивен кожен мини...
Ви Препорачуваме

Зошто вчера сите гледаа во Емили Ратајковски? (ФОТО)

Igor
Провокативната Емили и овој пат уживаше во максималното внимание на присутните. Емили Ратајковски (28) е американска актерка и модел која вчера се појави на доделувањето...