17.8 C
Скопје
06:03 - 20 мај, 2024

Ознака : мал

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Горди сме на нашиот мал Пикасо – Ана Ивановиќ објави емотивна семејна слика од својот дом (ФОТО)

Еспресо
Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ уште еднаш апелираше сите да останат дома со цел да се заштитат од коронавирусот. Српската тенисерка на својот Инстаграм профил објави...
Секојдневие

Идеален избор за најлудата ноќ: Безвременски класик во кој ќе заблескате како никогаш досега! (ФОТО)

Еспресо
Беспрекорен изглед каков што нуди ова парче облека е доволна причина да го облечете на себе за новогодишната ноќ. Малиот црн фустан е безвременско парче облека во кое секоја жена изгледа...
Лајфстајл

Мал детаљ од сексот е јасен знак дека жената ве изневерува

Igor
Експертите тврдат дека овој детаљ е уверлив доказ за неверството на жената. Иако можеби мажите се оние кои повеќе изневеруваат, тоа не значи дека и...