22.8 C
Скопје
17:26 - 30 мај, 2024

Ознака : партнерка

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Бесконечното љубовно лето на Џими Бафет: Запознајте ја неговата сопруга и доживотна партнерка Џејн Слагсвол

Еспресо
По тајна борба со рак, на 76 годипна возраст почина американскиот пејач и текстописец Џими Бафет. Легендарниот пејач Џими Бафет, познат по својот тропски начин...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Канје Вест со новата девојка е „уловен“ на романтичен состанок: Таа е презгодна!

Еспресо
Познатиот рапер и поранешен сопруг на Ким Кардашијан, Канје Вест беше „уловен“ на прошетка со неговата нова партнерка Бјанка Ценсори, која го покажа целиот раскош...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ќерката на Џони Деп е лезбијка: Лили-Роуз јавно се бакнува со партнерката раперка и се гордее на нивната врска

Еспресо
Најстарата ќерка на Џони Деп е видена како јавно се бакнува со раперката 070 Шејк, а подоцна на Инстаграм девојките ја потврдија нивната врска. Лили-Роуз...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Која е Сандра Бергман, партнерката на Роберто Кавали со која доби дете: 45 години помлада од него, ѝ купил остров на подарок, била поранешна зајчица на Плејбој…

Еспресо
Роберто Кавали повторно стана татко на 82 години (поточно по шести пат). Синот, кој го доби со неговата партнерка Сандра Нилсон, позната и како Бергман,...
СветСцена

Модерно семејство: Музичарот на зимување со сегашната и поранешната партнерка (ФОТО)

Еспресо
Во Аспен, еден од најпопуларните ски-центри во светот, особено меѓу славните личности, овие денови, доколку судиме според папарацо фотките престојуваат и поранешните сопружници Крис Мартин и Гвинет Палтроу, како...
Лајфстајл

Мал детаљ од сексот е јасен знак дека жената ве изневерува

Igor
Експертите тврдат дека овој детаљ е уверлив доказ за неверството на жената. Иако можеби мажите се оние кои повеќе изневеруваат, тоа не значи дека и...
Лајфстајл

4 трикови со кои ќе и подарите максимално одлично орално задоволство

Igor
Во продолжение ќе ви откриеме четири трикови како да го унапредите вашиот сескусален живот. Мислевте дека знаете сe за оралниот секс? Овие четири трикови на...