Ознака : сегашноста

Свет Сцена

Модерно семејство: Музичарот на зимување со сегашната и поранешната партнерка (ФОТО)

Еспресо
Во Аспен, еден од најпопуларните ски-центри во светот, особено меѓу славните личности, овие денови, доколку судиме според папарацо фотките престојуваат и поранешните сопружници Крис Мартин и Гвинет Палтроу, како...