Ознака : максимално

Лајфстајл Сцена

МИНИМАЛНО ПОКРИЕНА, А МАКСИМАЛНО СКАПА: Јелена Карлеуша во облека од 4.000 евра (ФОТО)

Igor
Пејачката Јелена Карлеуша за само два дена успеа да собере речиси 280.000 лајкови на социјалната мрежа Инстаграм. За ноќно излегување таа облече тесен фустан со...
Секојдневие

Летна маска за лице – Пробајте ја маската од сливи, евтина а максимално делотворна

Igor
На кожата во текот на летниот период и е потребна ревитализација, бидејќи сонцето ја суши, а кремите за сончање ја прават поподложна на акни. Наместо...
Лајфстајл

4 трикови со кои ќе и подарите максимално одлично орално задоволство

Igor
Во продолжение ќе ви откриеме четири трикови како да го унапредите вашиот сескусален живот. Мислевте дека знаете сe за оралниот секс? Овие четири трикови на...