Ознака : илјади

Ви Препорачуваме Свет Сцена

ДЕСЕТИНА ИЛЈАДИ ЕВРА ВО РАЦЕТЕ – Бившиот сопруг на Дара и даде купче пари за шопинг, се е снимено и објавено (ВИДЕО)

Еспресо
Пејачката Дара Бубамара на Инстаграм се пофали со видеото на кое мафта со рацете полни пари, а присутен беше и нејзиниот поранешен сопруг Милан Кесиќ,...
Секојдневие

Јапонскиот милијардер доби огромна понуда – 20 илјади жени сакаат да одат со него на Месечината!

Еспресо
Откако јапонскиот милијардер Јусаку Маезава одлучи да објави оглас во кој бара жена за заедничко патување на Месечината, пристигнале над 20 илјади пријави. Маезава ќе...
Лајфстајл Сцена

МИНИМАЛНО ПОКРИЕНА, А МАКСИМАЛНО СКАПА: Јелена Карлеуша во облека од 4.000 евра (ФОТО)

Igor
Пејачката Јелена Карлеуша за само два дена успеа да собере речиси 280.000 лајкови на социјалната мрежа Инстаграм. За ноќно излегување таа облече тесен фустан со...
Лајфстајл Сцена

„Човекот Кен“ кој на операции потроши околу 700.000 евра: „Носот ми отпаѓа“ (ФОТО)

Igor
Родриго Алвес, кој го нарекуваат „Човекот Кен“, проговори за операциите и бројните козметички зафати кои ги направил на своето тело. На операции бил вкупно 72...
Лајфстајл Сцена

Врањеш се разведе: Ќе плаќа 3.000 евра месечна алиментација

Igor
Босанскиот фудбалер од редовите на грчки АЕК, во понеделникот и официјално се разведе од сопругата Даниела. Долгогодишните сопружници му ставиле крај на бракот бракот на...
Лајфстајл Сцена

Северина во секси бикини: „Вака само тој ме фотографира…“

Igor
Северина Којиќ (47) на Инстаграм објави фотографии во бикини, а фановите ги разнежни со романтичната порака која му ја упати на сопругот Игор и ја...
Лајфстајл Сцена

Наталија заработува 300 илјади евра со својот задник – „Јас ги инспирирам луѓето“ (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Бразилската Инстаграм ѕвезда Наталија Гарибото заработува речиси 300 илјади евра годишно само објавувајќи фотки од својот задник на социјалните мрежи. Како што вели, откако ќе...
Лајфстајл Филм и ТВ

Сите го обожаваа, заработуваше по 350 илјади долари за епизода, но поради верата се откажа од актерството (ФОТО)

Igor
Познатиот актер Ангус Т. Џонс, кој сите го засакавме преку улогата на Џејк од ситкомот „Два ипол мажи“, буквално порасна во самата серија која му...
Лајфстајл Сцена

ЗА ЕДНА ОБЈАВА ЗАРАБОТУВААТ ПО НЕКОЛКУ ИЛЈАДИ ЕВРА: Ирина Шејк е најбараниот БИКИНИ МОДЕЛ, а овие дами и „дишат во вратот“ (ФОТО)

Igor
Ирина Шејк е прогласена за најдобра манекенка за костими за капење за оваа година, оваа мајка на едно дете се најде на врвот на овогодишната...
Лајфстајл Сцена

ПРСТЕН ВРЕДЕН НАД 600.000 ЕВРА: Откако ја тргна ракавицата многумина останаа шокирани! (ФОТО)

Igor
Хари во 2017 година својата избраничка ја вери со прстен кој на себе имаше два дијаманти од личната колекција на неговата покојна мајка – принцезата...