Ознака : месечна

Лајфстајл Сцена

Врањеш се разведе: Ќе плаќа 3.000 евра месечна алиментација

Igor
Босанскиот фудбалер од редовите на грчки АЕК, во понеделникот и официјално се разведе од сопругата Даниела. Долгогодишните сопружници му ставиле крај на бракот бракот на...