Ознака : пластични

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Парис Хилтон објави стари фотографии – Фановите дури сега не и веруваат дека не правела пластични операции

Еспресо
Наследничката, ријалити ѕвездата и пејачката во обид Парис Хилтон на Инстаграм ги објави своите фотографии кои настанале во тинејџерските денови. На пријателите им покажала како...
Лајфстајл Сцена

ШТО СЕ МОЖАТ ДА НАПРАВАТ ПАРИТЕ: Еве како изгледаше снаата на Лепа Брена на почетокот на кариерата (ФОТО)

Igor
На пејачката Александра Пријовиќ, сега Живоиновиќ многумина и завидуваат на изгледот, но пејачката сепак јавно признава дека досега имала неколку искуства со естетската хирургија. Пејачката...
Лајфстајл Сцена

„Човекот Кен“ кој на операции потроши околу 700.000 евра: „Носот ми отпаѓа“ (ФОТО)

Igor
Родриго Алвес, кој го нарекуваат „Човекот Кен“, проговори за операциите и бројните козметички зафати кои ги направил на своето тело. На операции бил вкупно 72...
Лајфстајл Сцена

ЦЕЛОСНО ИЗОБЛИЧЕНА: Познатата Хурем (35) го уништила лицето со пластични операциии (ФОТО)

Igor
Турската актерка Мерјем Узерли која нашата публика ја запомни како Хурем од серијата „Сулејман Величенствениот“, објавила фотографија на која позира со латино дивата Џенифер Лопез...
Лајфстајл Сцена

Глумицата претерала со операциите: Таа сега е непрепознатлива!

Igor
Иако најмногу ја паметиме по улогата на слатката „буцка“ Бриџит Џоунс, некогашната холивудска актерка доживеала целосна трансформација. Рене Зелвегер денес е многу послаба во однос...
Лајфстајл Сцена

Познати жени кои се уништија со операции: Беа прекрасни, се додека не одлучија да се разубавуваат! (ФОТО)

Igor
Ова се дамите кои претерале со естетската хирургија и ја нарушија својата убавина. Кортни Кокс View this post on Instagram 匚ㄖㄩ尺ㄒ乇几乇ㄚ 匚ㄖ乂 I think every...