2.8 C
Скопје
04:43 - 19 април, 2024

Ознака : прекрасни

Народ гледаСлајдер

(ВИДЕО) КАКО ДЕЦА: Панди од зоолошка градина во Вашингтон се радуваат на снегот!

М.Р.
Надзорните камери на „Смитсонијан“ снимиле панди во зоолошката градина како уживаат и се радуваат на снегот. Националната зоолошка градина во Вашингтон ја сподели снимката на...
Секојдневие

ВИДЕО: 3 прекрасни празнични декорации кои се прават многу лесно – Потребен ви е само празен картон од јајца

Еспресо
На човековата креативност и нема крај… Кога фантазијата започнува да работи со полна пареа, можат да настанат магични креации и тоа без вложени средства! Денес...
Секојдневие

Бели фустани во кои ќе се заљубите: Овие 3 дами го освоија црвениот тепих во Лос Анџелес! (ФОТО)

Igor
На свечениот настан во организација на Здружението на холивудските странски новинари во Лос Анџелес најголемо внимание привлекоа Ева Лонгорија (44), Реџина Хал (48) и Камила...
ЛајфстајлСцена

Познати жени кои се уништија со операции: Беа прекрасни, се додека не одлучија да се разубавуваат! (ФОТО)

Igor
Ова се дамите кои претерале со естетската хирургија и ја нарушија својата убавина. Кортни Кокс View this post on Instagram 匚ㄖㄩ尺ㄒ乇几乇ㄚ 匚ㄖ乂 I think every...
Дестинации и Дегустации

Неодоливо пенасти и вкусни: Црвени палачинки! (ВИДЕО)

Igor
Интересна верзија од омилените слатки палачинки кои сите ги обожаваме… Ви претставуваме рецепт за прекрасни палачинки кои се истакнуваат со својот интересен изглед, пред се....
Секојдневие

32 прекрасни идеи како да ги „средите“ вашите нокти за секоја прилика (ФОТО)

Igor
Изберете го најдобриот маникир за вашите нокти и прилагодете го на работниот простор или приликата. Уредувањето на ноктите става вистинска уметност, но и сериозен бизнис....