Ознака : уништија

Uncategorized

Мики Рурк се помалку личи на себе: Пластичните операции му го уништија лицето! (ФОТО)

Слободен печат
Актерот кој се прослави со улогите во филмовите „Борец“ и „Девет ипол недели“ веќе со неколку години шокира со својот изглед. Освен што се изобличи...
Лајфстајл Сцена

Актерката на која операциите и ја уништија кариерата: Мег Рајан наполни 58 години (ФОТО)

Igor
– Би било сјајно кога луѓето би сфатиле дека ѕвездите се само луѓе со сите свои слабости и недостатоци, а не безгрешни идоли, изјави во...
Лајфстајл Сцена

Познати жени кои се уништија со операции: Беа прекрасни, се додека не одлучија да се разубавуваат! (ФОТО)

Igor
Ова се дамите кои претерале со естетската хирургија и ја нарушија својата убавина. Кортни Кокс View this post on Instagram 匚ㄖㄩ尺ㄒ乇几乇ㄚ 匚ㄖ乂 I think every...