16.8 C
Скопје
05:24 - 13 јуни, 2024

Ознака : кариерата

СветСлајдерСцена

ФОТО: Разделените заби ѝ беа заштитен знак, а сега откри како ги криела на почетокот на кариерата

Еспресо
Насмевката со разделени заби стана заштитен знак за денес 77-годишната американска манекенка и актерка Лорен Хатон. Откако потпишала доста профитабилен моделинг договор на свои 22...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Не личи на себе! Погледнете како изгледаше Драгана Мирковиќ на почетокот на кариерата (ФОТО)

Еспресо
Драгана Мирковиќ поминала низ голема физичка трансформација во својата кариера. Таа на самиот почеток на кариерата изгледаше сосема поинаку, а тоа го потврдуваат старите фотографии...
Uncategorized

Брена и Боба се селат во Америка: Потребен ни е одмор од кариерата (ФОТО)

Слободен печат
Брена и Боба сакаат остатокот од животот да го поминат уживајќи, бидејќи со години вредно и напорно работеа без сериозен и квалитетен одмор. Брена ќе...
ЛајфстајлСцена

Актерката на која операциите и ја уништија кариерата: Мег Рајан наполни 58 години (ФОТО)

Igor
– Би било сјајно кога луѓето би сфатиле дека ѕвездите се само луѓе со сите свои слабости и недостатоци, а не безгрешни идоли, изјави во...
ЛајфстајлСцена

ШТО СЕ МОЖАТ ДА НАПРАВАТ ПАРИТЕ: Еве како изгледаше снаата на Лепа Брена на почетокот на кариерата (ФОТО)

Igor
На пејачката Александра Пријовиќ, сега Живоиновиќ многумина и завидуваат на изгледот, но пејачката сепак јавно признава дека досега имала неколку искуства со естетската хирургија. Пејачката...
ЛајфстајлСцена

ДЕНЕС Е ЕДНА ОД НАЈУБАВИТЕ ПЕЈАЧКИ, а оваа фотографија открива како изгледала на почетокот на кариерата (ФОТО)

Igor
Наташа Беквалац денес важи за една од најубавите, но и најпопуларните пејачки во регионот. Каде и да се појави, привлекува внимание со своите песни, но...
ЛајфстајлСцена

Брена во најкраткиот фустан во кариерата излезе на бина, направи лом и покажа нешто повеќе (ВИДЕО)

Igor
Лепа Брена (58) прва на јавната сцена носеше секси костими кои денес ретко која млада пејачка би се осудила да ги облече, а фолк ѕвездата...