ДЕНЕС Е ЕДНА ОД НАЈУБАВИТЕ ПЕЈАЧКИ, а оваа фотографија открива како изгледала на почетокот на кариерата (ФОТО)

Наташа Беквалац денес важи за една од најубавите, но и најпопуларните пејачки во регионот. Каде и да се појави, привлекува внимание со своите песни, но и со изгледот.

Сепак, малку кој се сеќава како Наташа изгледала на почетокот на својата кариера. Многумина сметаат дека пејачката подлегнала на естетски зафати на лицето, но таа таквите наводи секогаш ги демантира.

Наташа и претходно, но и денес може да се пофали со совршените црти на лицето, полни усни и фигура на која секоја жена би можела да и позавиди.

Слични објави

11 ПРИЧИНИ: Мажите признаа зошто изневеруваат

Igor

Актерката ПРЕСРЕЌНА, дознала дека е бремена во петтата деценија од животот

Igor

МЕСЕЧЕН ХОРОСКОП: Не ја заборавајте насмевката, така сè е полесно

Igor

Џенифер Лопез уште еднаш ја потврди доминацијата со своите гламурозни фустани на црвениот тепих! (ФОТО)

Еспресо

Големиот шармер решил повторно да ги спои Бред Пит и Џенифер Анистон

Igor

Почина сопругата на Бата Живојиновиќ

Теодора Циклевска

Остави Коментар

четиринаесет − девет =

Слични објави

Му менуваше пелени на бебето и доби експлозивно изненадување (ВИДЕО)

Еспресо

ПАДНА ОДЛУКА: МТВ го избра нашиот евровизиски преставник (ФОТО)

Еспресо

Штруд­ли со смок­ви и сода-би­кар­бона

Igor

Се жени братот на АНА ИВАНОВИЌ, а ОВА ПРАВИЛО ги вчудоневиди сите поканети

Igor

Се појави интервју од 1998 година: Џенифер Лопез БЕСРАМНО ги коментира колешките

Igor

Дневен хороскоп за 20 март 2019 (среда)

Igor