20.8 C
Скопје
20:45 - 15 април, 2024

Ознака : пејачки

СветСлајдерСцена

Луѓето не можат да поверуваат! Има 94 години и е мајка на една од најпознатите пејачки во светот! (ФОТО)

Еспресо
Џорџија Холт е родена во 1926-та година, но за своите 94 години таа изгледа многу подобро од дамите на нејзина возраст. Мислењата за сличноста со...
ЛајфстајлСцена

Можеби ЕДВАЈ ДИШЕ во него, но и стои БРУТАЛНО ДОБРО! (ФОТО)

Igor
Маја Шапут (40) е една од најзгодните хрватски пејачки, а оваа дама е многу популарна и активна и на Инстаграм, каде секојдневно ги радува следбениците...
ЛајфстајлСцена

Изгледа пукнала тиквата! Што се случува помеѓу Тамара Тодевска и Елена Ристеска?! (ФОТО)

Igor
По се изгледа нешто се случува помеѓу двете колешки, пејачките Тамара Тодевска и Елена Ристеска. Ако ги посетите нивните профили на Инстаграм и проверите дали...
ЛајфстајлСцена

ДЕНЕС Е ЕДНА ОД НАЈУБАВИТЕ ПЕЈАЧКИ, а оваа фотографија открива како изгледала на почетокот на кариерата (ФОТО)

Igor
Наташа Беквалац денес важи за една од најубавите, но и најпопуларните пејачки во регионот. Каде и да се појави, привлекува внимание со своите песни, но...
ЛајфстајлСцена

Познатите на Вимблдон: Харелсон пиеше вино, Безос дојде со новата девојка (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Финалето на Вимблдон во кој српскиот тенисер ја однесе победата над Рожер Федерер вчера го следеа голем број познати лица. ВИП ложата еднакво брзо се...