34.8 C
Скопје
20:02 - 15 јули, 2024

Ознака : 94 години

СветСлајдерСцена

Луѓето не можат да поверуваат! Има 94 години и е мајка на една од најпознатите пејачки во светот! (ФОТО)

Еспресо
Џорџија Холт е родена во 1926-та година, но за своите 94 години таа изгледа многу подобро од дамите на нејзина возраст. Мислењата за сличноста со...