33.8 C
Скопје
16:11 - 24 јуни, 2024

Ознака : најпознатите

СветСлајдерСцена

(ФОТО) За да се облече ОВА ПАРЧЕ ОБЛЕКА, дефинитивно е потребна ХРАБРОСТ и малку ЛУДИЛО! Ексцентрично издание на Леони Хана

Еспресо
Една од најпознатите и највлијателните модни блогерки во светот, Леони Хана, е редовна гостинка на сите модни недели ширум светот, па не ја пропушти ниту...
СветСлајдерСцена

Луѓето не можат да поверуваат! Има 94 години и е мајка на една од најпознатите пејачки во светот! (ФОТО)

Еспресо
Џорџија Холт е родена во 1926-та година, но за своите 94 години таа изгледа многу подобро од дамите на нејзина возраст. Мислењата за сличноста со...