10.8 C
Скопје
04:39 - 23 мај, 2024

Ознака : леони хана

СветСлајдерСцена

(ФОТО) За да се облече ОВА ПАРЧЕ ОБЛЕКА, дефинитивно е потребна ХРАБРОСТ и малку ЛУДИЛО! Ексцентрично издание на Леони Хана

Еспресо
Една од најпознатите и највлијателните модни блогерки во светот, Леони Хана, е редовна гостинка на сите модни недели ширум светот, па не ја пропушти ниту...