18.8 C
Скопје
15:34 - 20 април, 2024

Ознака : новата

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Детали од дневникот на Мајкл Џексон: Стравувал дека ќе го убијат и уништат, посакувал бесмртност и 20 милиони долари неделно

Еспресо
Џексон за својот живот имал многу желби, но прераната смрт го спречи во остварувањето на истите… Починатиот крал на поп сцената, Мајкл Џексон, имал многу...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Бронзената божица Ким доминирала во пустина во новата колекција за долна облека

Еспресо
Многу е горда на својот успешен бренд „Skims”, а и со причина… Ким Кардашијан изгледа неверојатно додека позира за својата нова колекција на долна облека...
Секојдневие

Актерката ужива да го менува својот изглед! Ќе ве воодушеви новата боја на косата на Мила Кунис! (ФОТО)

Еспресо
Мила Кунис остана доследна на темните тонови на косата, кои според мислењето на многумина најдобро ѝ прилегаат, но сепак на едно случување се појави со...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Прекрасен начин за почеток на новата година – Виенски концерт

Јасмина Кантарџиева
Утринскиот новогодишен концерт на Виенската филхармонија е навистина прекрасен настан за почеток на новата година, кој традиционално се одржува од 1939. година и е нешто...
СветСцена

Новата секси ѕвезда на Белатор: Запознајте ја руската Пантерка, сака да пука и да тепа! (ФОТО)

Еспресо
Русинката Дијана Авсарагова (21) најави дека се придружи кон ММА Белатор, со желба да создаде голема кариера. View this post on Instagram Немножко о моей...
Ви Препорачуваме

Бред Пит ги запознал децата со новата девојка – Реакцијата на Анџелина е (не)очекувана

Слободен печат
Додека дел од медиумите и понатака шпекулираат дали има вистина во гласините дека актерот се гледа со 26 години помладата колешка, еден дел јавува дека...
ЛајфстајлСцена

Британците во шок од изгледот на новата девојка на Бруклин Бекам: Морничаво е колку личи на неа (ФОТО)

Igor
Бруклин Бекам, најстариот син на Викторија и Дејвид Бекам, има нова девојка која изгледа како двојничка на неговата мајка. Станува збор за актерката Фиби Торенс,...
Лајфстајл

Новата поза во сексот се вика ВЕШТЕРКА и гарантира МАГИЧНИ ОРГАЗМИ

Igor
За оние кои сакаат да го зачинат месец октомври со добар секс, порталот Metro пишува за најновата поза во сексот. Оние кои славаат веќе се...
ЛајфстајлСцена

Лукас објавува романтични фотки од одморот со новата девојка (ФОТО)

Igor
Српскиот пејач Аца Лукас призна дека запловил во нова врска, а со својата девојка Јована Дорошки избра прекрасна дестинација за летување. View this post on...
Лајфстајл

„Јадица“ позата е новата жешка поза која паровите ги носи до “лудило“ и најмногу им ласка на мажите

Igor
Сите имаме некоја своја омилена секс поза кога станува збор за сексуалниот однос Сепак, добро е одвреме-навреме да внесеме некои новини во сексуалниот живот, а...