18.8 C
Скопје
22:28 - 19 мај, 2024

Ознака : лукас

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Фута првпат јавно проговори за конфликтот со Карлеуша и Лукас: Треба да му платат авторски права за секоја песна што ќе ја изведат

Еспресо
Во српска телевизиска емисијата преку телефонски повик се приклучи и Александар Радуловиќ Фута, каде зборуваше за конфликтот со пејачите, на кои поради автрски права им...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Луѓето кои користат наркотици не треба да возат“: Аца Лукас го коментираше апсењето на Дарко Лазиќ

Еспресо
– Добра работа е што се воведе законот кој вклучува алкотестови и тестови за дрога. Не сакам да го коментирам Дарко, тој е добар дечко,...
Секојдневие

Наши миленици: МАЦА ЛУКАС

Еспресо
Неговото име е Маца Лукас, има две години и моментално живее во Амстердам. Препознатлив е по своето бело крзно, елегантен чекор и длабок поглед. Сака...
ЛајфстајлСцена

Лукас објавува романтични фотки од одморот со новата девојка (ФОТО)

Igor
Српскиот пејач Аца Лукас призна дека запловил во нова врска, а со својата девојка Јована Дорошки избра прекрасна дестинација за летување. View this post on...