12.8 C
Скопје
08:08 - 15 април, 2024

Ознака : божица

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Од неа ја наследила убавината: Теа Таировиќ во друштво на згодната мајка на премиера на „Недела“

Еспресо
Теа Таировиќ важи за многу атрактивна млада пејачка, а според многумина, атрактивноста ја наследила од нејзината мајка Божица Малевиќ.   View this post on Instagram...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Бронзената божица Ким доминирала во пустина во новата колекција за долна облека

Еспресо
Многу е горда на својот успешен бренд „Skims”, а и со причина… Ким Кардашијан изгледа неверојатно додека позира за својата нова колекција на долна облека...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Ана Николиќ во егзотично издание што го „запали“ Инстаграм! (ВИДЕО)

Еспресо
Откако својата фигура ја доведе до совршенство, Ана Николиќ не пропушта прилика на својот инстаграм-профил да објави некоја секси слика или видео-снимка. А зошто и...
ЛајфстајлСцена

Само Џенифер Лопез до 50 години во тесен кожен фустан изгледа како БОЖИЦА (ФОТО)

Igor
Џенифер Лопез летоска угаси 50 свеќички на својата торта, а уште изгледа како божица. Всушност, многумина се согласуваат дека актерката во шестата деценија изгледа подобро...
ЛајфстајлСцена

ПРИЛЕПЕН ФУСТАН И ГОЛИ НОЗЕ – Јелена Розга во Белград се појави како БОЖИЦА (ФОТО)

Igor
Пејачката Јелена Розга се појави во Белград, а мажите останаа подзинати кога ја здогледаа. Имено, пејачката настапуваше во Белград, а пред самиот настап се сретна...
ЛајфстајлСцена

Телото на божица го стегна во црвено: Огнено издание на Џеј Ло кое ќе ве излуди! (ФОТО)

Igor
Џенифер Лопез (50) се појави на сетот за новиот филм „Marry me“ во кој глуми со Џен Бредли, а се појави во огнено издание кое...
ЛајфстајлСцена

Северина ги покажа нозете во ултра краток шорц: „Изгледаш како божица“ (ФОТО)

Igor
Северија Којиќ ја најави новата турнеја „The Magic Tour“ и на големо се подготвува за нови концерти. На својот Инстаграм профил таа објави нова фотка...