Ознака : ултра

Сцена

КАКВИ НОЗЕ – Ана Ивановиќ во ресторан во УЛТРА КРАТОК ФУСТАН, Бастијан се топи покрај неа (ФОТО)

Igor
Ана Ивановиќ на крајот на август го роди второто синче, но веднаш по породувањето и се врати на старата линија која гордо ја покажува. Ана...
Лајфстајл Сцена

Севе со нов имиџ во ултра мини фустан, мажите останаа подзинати (ФОТО)

Igor
Северина овие денови престојува во Белград каде ја најавува својата турнеја. Пејачката гостваше во српското шоу „TLZP“ и целосно го промени изгледот, па така на...
Лајфстајл Сцена

Северина ги покажа нозете во ултра краток шорц: „Изгледаш како божица“ (ФОТО)

Igor
Северија Којиќ ја најави новата турнеја „The Magic Tour“ и на големо се подготвува за нови концерти. На својот Инстаграм профил таа објави нова фотка...