7.8 C
Скопје
20:23 - 20 февруари, 2024

Ознака : бастијан

СветСлајдерСцена

На секого му е потребна пауза – Сите мислат дека животот на Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнштајгер е како на филм, но таа не ја крие реалноста (ФОТО)

Еспресо
Ана Ивановиќ, откако ја заврши професионалната кариера, во целост му се посвети на семејството, сопругот Бастијан Швајнштајгер и двајцата синови Лука и Леон. Иако ужива...
Сцена

КАКВИ НОЗЕ – Ана Ивановиќ во ресторан во УЛТРА КРАТОК ФУСТАН, Бастијан се топи покрај неа (ФОТО)

Igor
Ана Ивановиќ на крајот на август го роди второто синче, но веднаш по породувањето и се врати на старата линија која гордо ја покажува. Ана...
ЛајфстајлСцена

Бастијан Швајнштајгер и Ана Ивановиќ го открија името на вториот син (ФОТО)

Igor
По породувањето со вториот син, но и за време на бременоста, Ана Ивановиќ со своите следбеници на Инстаграм редовно споделување фотографии и случувања од приватниот...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнштајгер со ИНТЕРЕСНА ФОТОГРАФИЈА ги израдуваа сите (ФОТО)

Igor
Тенисерката Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнштајгер очекуваат принова!. Тие веќе го имаат синот Лука, а сега го чекаат своето второ дете. Оваа вест ја објавија...