8.8 C
Скопје
18:59 - 18 април, 2024

Ознака : нозе

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

На Јелена Карлеуша ѝ се слоши среде настап, едвај остана на нозе: „Болката која во овој миг ја трпам е 10 од 10“

Еспресо
Јелена Карлеуша се огласи на социјалните мрежи и откри дека има големи болки и дека ѝ било многу лошо за време на настапот. Пејачката Јелена...
Здрави навикиЗдравјеСлајдер

(ВИДЕО) ВИТКИ НОЗЕ ЗА 14 ДЕНА: Супер вежби кои може да ги правите дома, а даваат брзи резултати!

М.Р.
Витките и затегнати нозе се сон на секоја жена, а со овој тренинг е можно да се постигнат одлични резултати. Одлично е што нема да...
СветСлајдерСцена

ЅВЕЗДЕНИ СУМИ: Овие ѕвезди осигурале делови од своето тело, нозете на Бекам „тежат“195 милиони долари, насмевката на Џулија Робертс – 30 милиони, гласните жици на Брус Спрингстин вредат 6 милиони…

Еспресо
Без разлика дали станува збор за нозете или гласот, ѕвездите од естрадата и спортот се плашат дека некоја несреќа може засекогаш да го промени текот...
СекојдневиеСлајдер

(ФОТО+ВИДЕО) БЕШЕ ЖЕНАТА СО НАЈДОЛГИ НОЗЕ ВО СВЕТОТ: Сега е интернет ѕвезда

Еспресо
Титулата за најдолги нозе во светот од неверојатни 133 сантиметри, долго време ѝ припаѓаше на русинката Екатерина Лисина. Со нејзината височина од 205 сантиметри, не...
Наши ФациСлајдерСцена

ФОТО: Каролина Гочева во тесно здолниште ги покажа совршените нозе!

Васко Спасоски
Ако треба да избереме која наша пејачка има најубави нозе на естрадата, одговорот е многу лесен. Без дилема тоа е македонското девојче, односно нашата позната...
БалканСлајдерСцена

ФОТО: Карлеуша во кратко здолниште и со каубојски шешир позира пред да полета…

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка Јелена Карлеуша со своите соработници отпатува на една тајна дестинација. Таа не нагласила каде точно оди, само напишала „земја на чудата“. И...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) Каролина Гочева не била никогаш послаба од ова сега!

Васко Спасоски
Една од најпопуларните македонски пејачки Каролина Гочева ги почасти своите фанови на Инстаграм со прекрасна фотографија на која сите можат да ја забележат нејзината витка...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Нивес Целзиус во самоизолација учи да вози велосипед – Имам две леви нозе! (ВИДЕО)

Еспресо
Дека не знае да вози велосипед, пејачката Нивес Целзиус (38) никогаш не криела, па затоа деновите во самоизолација одлучи да ги искористи за учење на...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Македонката Мими Јовановска растури на сцената на Гранд – Жирито на нозе, публиката во солзи (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Македонската кандидатка Мими Јовановска од Велес која има само 19 години го воодушеви жирито од „Ѕвездите на Гранд“ кое стана на нозе додека таа беше...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Сопругата на Жељко Јоксимовиќ, Јована едвај ги прекрсти нозете поради тесниот и прекраток фустан! (ФОТО)

Васко Спасоски
Водителката и сопруга на популарниот пејач Жељко Јоксимовиќ,  Јована Јоксимовиќ направила вистински хаос на социјалните мрежи со фотографија на која позира во прекратко фустанче. Атрактивната...