19.8 C
Скопје
02:41 - 18 јуни, 2024

Ознака : Јелена Јоксимовиќ

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Сопругата на Жељко Јоксимовиќ, Јована открива што ќе прави со 100 евра кои ќе ги добие од државата!

Еспресо
Српската водителка Јована Јоксимовиќ, сопругата на познатиот пејач Жељко Јоксимовиќ, како и секој полнолетен граѓанин на Србија ќе добие 100 евра, нешто што го најави...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Сопругата на Жељко Јоксимовиќ, Јована едвај ги прекрсти нозете поради тесниот и прекраток фустан! (ФОТО)

Васко Спасоски
Водителката и сопруга на популарниот пејач Жељко Јоксимовиќ,  Јована Јоксимовиќ направила вистински хаос на социјалните мрежи со фотографија на која позира во прекратко фустанче. Атрактивната...