15.8 C
Скопје
07:07 - 22 мај, 2024

Ознака : македонската

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Македонката Мими Јовановска растури на сцената на Гранд – Жирито на нозе, публиката во солзи (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Македонската кандидатка Мими Јовановска од Велес која има само 19 години го воодушеви жирито од „Ѕвездите на Гранд“ кое стана на нозе додека таа беше...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Македонската Џеј Ло – Пејачката Елена Велевска го покажа бујното деколте (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Елена Велевска која со години важи за секс-симбол во нашата земја, со своите обожаватели на Инстаграм сподели секси фотка. Taа веќе неколку дена го...