9.7 C
Скопје
03:23 - 28 февруари, 2024

Ознака : учи

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Нивес Целзиус во самоизолација учи да вози велосипед – Имам две леви нозе! (ВИДЕО)

Еспресо
Дека не знае да вози велосипед, пејачката Нивес Целзиус (38) никогаш не криела, па затоа деновите во самоизолација одлучи да ги искористи за учење на...