14.8 C
Скопје
22:41 - 29 мај, 2024

Ознака : какви

СлајдерХороскоп

Ве интересира какви љубовници сте? Хороскопот ќе ви го даде одговорот!

Еспресо
Нашите хороскопски знаци играат многу важна улога во тоа какви љубовници сме. Додека едни уживаат во шегувањето со својот партнер, други пак приредуваат романтични вечери....
Сцена

КАКВИ НОЗЕ – Ана Ивановиќ во ресторан во УЛТРА КРАТОК ФУСТАН, Бастијан се топи покрај неа (ФОТО)

Igor
Ана Ивановиќ на крајот на август го роди второто синче, но веднаш по породувањето и се врати на старата линија која гордо ја покажува. Ана...
ЛајфстајлСцена

Розга откри какви мажи сака: Оваа категорија на мажи ми е омилена!

Igor
Јелена Розга во текот на своето гостување во Белград даде интервју за српскиот Блиц, а меѓу останатото откри и какви и се критериумите при изборот...
СценаХороскоп

ХОРОСКОПОТ ОТКРИВА: Ова се скриените сексуални желби на секој хороскопски знак!

Igor
Секој хороскопски знак има некои сексуални желби кои ги чува како своја тајна и ги открива само на одредени интимни личности. Погледнете со какви желби...
ЛајфстајлСцена

Сораја позираше без шминка, фановите воодушевени од нејзините атрибути – Уф, какви воздушни перничиња (ФОТО)

Igor
Старлетата Сораја Вучелиќ (34) секојдневно на социјалните мрежи ги чести следбениците со жешки фотки. Таа или објавува скапоцена гардероба или своите миленичиња – луксузните автомобили....
ЛајфстајлСцена

ИНТЕРВЈУ СО ТАСКО: Познатиот рапер призна во какви односи е со „Два Бона“, а ни откри и со која фолк-група ќе сними песна (ВИДЕО)

Igor
Пред нецели 3 години, на македонската естрада како гром од ведро небо се појави еден нов правец во музиката. Еден поинаков и различен бит кои...
Лајфстајл

Научниците објаснија какви се мажите кои им испраќаат слика од својот полов орган на жените

Igor
Најновото истражување покажа какви мажи се оние кои на жените им испраќаат фотографии од својот полов орган. Мажите кои се подготвени да им испратат фотографија...
Секојдневие

Неон, нуд или нешто трето? Откријте какви нокти се тренди ова лето! (ФОТО)

Igor
Слободното играње со боите и беспрекорните мотиви инспирирани од летото, ви ветува беспрекорен изглед на вашите нокти во овој период од годината. Меѓутоа, често се...
Дестинации и Дегустации

Чупавци какви се уште не сте пробале: Со овој додаток се уште поубави! (РЕЦЕПТ)

Igor
Направете го омилениот колач на овој начин, нема да згрешите… Состојки: – 4 шолји брашно – 4 јајца – 2 шолји шеќер – 2 шолји...