Сораја позираше без шминка, фановите воодушевени од нејзините атрибути – Уф, какви воздушни перничиња (ФОТО)

Старлетата Сораја Вучелиќ (34) секојдневно на социјалните мрежи ги чести следбениците со жешки фотки. Таа или објавува скапоцена гардероба или своите миленичиња – луксузните автомобили.

Овој пат, Сораја спои две во едно. Таа објави жешка фотка во скапоцен автомобил, а притоа се сликаше и без шминка.

View this post on Instagram

One without make-up and filters 😂😂😂 🤷‍♀️

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

– Една без шминка и филтери, истакна Сораја во описот на фотографијата на која во прв план беа нејзините гради.

Не требаше долго време да добие бројни коментари на оваа објава.

Добри воздушни перничиња, напиша еден следбеник.

View this post on Instagram

💣❤

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

View this post on Instagram

😉😘

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

View this post on Instagram

🖐🚁

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

View this post on Instagram

🌍

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

View this post on Instagram

#tbt❤️ ..

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Слични објави

Хејли Бибер ги избледе веѓите за насловната на „Вог“ (ФОТО)

Еспресо

Доколку сакате да започнете бизнис во 2020 година, ова се 3-те клучни чекори!

Слободен Печат

Изберете бои на облеката со кои ќе го подобрите расположението

Igor

ЏИМ КЕРИ ја разгневи јавноста со провокативна карикатура за АБОРТУС

Igor

Ова се вика упорност: Фан го бркал Крис Хемсворт со мотор само за да добие автограм! (ВИДЕО)

Еспресо

Бритни Спирс стана сликарка и ќе има изложба! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

осум + 10 =

Слични објави

Направете сами чоколадо од проверени состојки

Igor

Поради коронавирусот сите гледаат филмови за пандемии, a ова се некои од најдобрите! (ВИДЕО)

Еспресо

Интервју со жртвата на актерот Горан Јевтиќ, Лука: Не сум единствен, тој сексуално вознемируваше уште две момчиња

Igor

Секси медитација: Никол Шерцингер позираше во бикини и го покажа совршеното тело (ФОТО)

Igor

Џенифер Анистон не престанува да ги воодушевува фановите: Јас сум само девојка! (ФОТО)

Igor

Совршени крцкави грицки: Поховани печурки (РЕЦЕПТ)

Igor