18.8 C
Скопје
15:32 - 20 април, 2024

Ознака : фановите

СветСлајдерСцена

ВИДЕО: Еминем ги изненади фановите со нова музика

Еспресо
Раперот Еминем повторно ги изненади своите фанови со објавувањето на новi материјали. Oвој пат тој им претстави 16 нови песни од албумот „Music to Get...
СветСлајдерСцена

Ким се пофали со новата бања, а фановите ја осудија – Ти се расфрлаш додека луѓето умираат! (ВИДЕО)

Еспресо
Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан сопругот Канје Вест ја изненади со нова бања на чија средина има растенија, од различен вид. Ким Кардашијан заврши со средувањето...
СветСлајдерСцена

Метју Пери повторно ги запрепасти фановите со изгледот: Гол задник, повеќе од 25 килограми вишок… (ФОТО)

Еспресо
Холивудскиот актер покажа повеќе од што сакаше, кога излезе од својот автомобил во Лос Анџелес… Славниот холивудски актер и ѕвездата на хумористичната серија „Пријатели“, Метју...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Карди Би ги изненади фановите: Да, ова е мојата природна коса (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Пејачката Карди Би е позната по разните перики кои ги носи во јавноста, додека природната коса ја покажува само во исклучителни ситуации. Но раперката сега...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Џастин Бибер се маскираше и ги пречекуваше фановите на серијата „Пријатели“, кога го препознаа нивната реакција стана хит (ВИДЕО)

Еспресо
Популарниот пејач Џестин Бибер (26) одлучи да ги проба своите актерски способности и добро да се забавува, па се појави на сетот на култната серија...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Никол заблеска во латекс комбинезон – Фановите ја осудија дека била под нож (ФОТО)

Еспресо
Иако веќе неколку години тврди дека ништо на себе не корегирала, таа сепак откри една тајна… Пејачката од групата „The Pussycat Dolls”, Никол Шерцингер ја...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Џоан Колинс сподели со фановите дека е „подготвена“ за коронавирусот (ФОТО)

Еспресо
Актерката објави слика на која е речиси непрепознатлива… Ѕвездата на некогашната хит серија „Династија“, познатата актерка Џоан Колинс (86), на Инстаграм објави слика на која...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Хајли Бибер не успеа да се избори со ветрот – Фановите видоа нешто повеќе!

Еспресо
Хајли Бибер знае како да привлече внимание, дури и кога ќе се појави во широк џемпер. Додека шетала по улиците на Париз, манекенката и жена...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Џенифер Лопез ја извади периката – Фановите останаа без зборови (ФОТО)

Еспресо
Пејачката и актерка Џенифер Лопез вчера папараците ја уловиле како оди на тренинг, нешто што е нејзина секојдневна рутина, но овој пат имала малку поинаква...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кристијано Роналдо ги разнежни фановите на Инстаграм со фотка со децата (ФОТО)

Еспресо
Кристијано Роналдо секој слободен момент го користи да го помине заедно со своето семејство. Тој ги разнежни неговите фанови откако на својот Инстаграм профил објави...