23.8 C
Скопје
15:18 - 28 мај, 2024

Ознака : Гол

Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

(Фото) Семејството на Меси го прославува голот: Сите гримаси на сопругата на аргентинскиот ас

Еспресо
Аргентина ја победи Австралија во осмофиналниот натпревар на Светското првенство во Катар со 2:1. Лионел Меси го отвори резултатот во првото полувреме во 35. минута....
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) Само еден пешкир ЈА КРИЕ МАШКОСТА на пејачот: Адам Лабунски ги остави без здив своите обожавателки!

М.Р.
Пејачот Адам Лабунски се прослави по своето учество во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ и околу него во последната сезона се крена голема прашина....
СветСлајдерСцена

ФОТО: Жените лудуваа по него кога беше тинејџер, а лудуваат и денес – Џош Бролин се сликаше гол и ја оправда титулата „најсекси маж во светот“.

Еспресо
Американскиот актер Џош Бролин (52) се прослави на само 17 години во детскиот филм „The Goonies“ од 1985 година, а сега се соблече гол и...
Секојдневие

Фотографиите на кои се гледа како рускиот цар плива гол, повторно ја заинтригираа јавноста

Васко Спасоски
Поминаа повеќе од 100 години откако во текот на Февруарската револуција заврши владеењето на царот Николај Втори Романов. По абдикцијата и домашниот притвор, бил стрелан...
СветСлајдерСцена

Метју Пери повторно ги запрепасти фановите со изгледот: Гол задник, повеќе од 25 килограми вишок… (ФОТО)

Еспресо
Холивудскиот актер покажа повеќе од што сакаше, кога излезе од својот автомобил во Лос Анџелес… Славниот холивудски актер и ѕвездата на хумористичната серија „Пријатели“, Метју...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Џејсон Момоа до половина гол фрлаше секири во метата, но кој гледаше во тоа… (ВИДЕО)

Еспресо
Џејсон Момоа покажа уште еден свој талент… Џејсон Момоа, еден од најзгодните мажи на планетата, уште еднаш покажа дека е спортски тип. Имено, овој пат...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Како од мајка роден: Згодниот актер од серијата „Руби“ позираше гол и го запали интернетот! (ФОТО)

Еспресо
Себастијан Руљи, кој се прослави со улогата на Хектор во прочуената теленовела „Руби“ изгледа подобро од било кога! Иако серијата беше емитувана пред 16 години,...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Без цензура – Сопругата го сликаше Роби Вилијамс потполно гол, а потоа ја објави сликата на Инстаграм!

Слободен печат
Славниот пејач Роби Вилијамс пред неколку дена стана татко по четврти пат, а бебето на свет го донесе сурогат мајка, додека неговото име е Бо...
ЛајфстајлСпорт

Роналдо искрено: СЕКСОТ СО ГЕОРГИНА е подобар од било кој гол (ВИДЕО)

Igor
Пред неколку денови Кристијано Роналдо имаше големо интервју со новинарот Пирс Морган. И додедека на социјалните мрежи изглегуваа делови од интервјуто, најдовме еден особено интересен,...
ЛајфстајлСцена

НЕЈЗИНИОТ ГОЛ ЗАДНИК ГО ОДЗЕМА ЗДИВОТ! Кајли Џенер се сликаше гола за Плејбој (ФОТО)

Igor
Ријалити ѕвездата Кајли Џенер, која успеа до својата 22. година да стане најмладата милијардерка во светот, неодамна се фотографираше за новото издание на магазинот Плејбој...