Tag : себастијан руљи

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Како од мајка роден: Згодниот актер од серијата „Руби“ позираше гол и го запали интернетот! (ФОТО)

Еспресо
Себастијан Руљи, кој се прослави со улогата на Хектор во прочуената теленовела „Руби“ изгледа подобро од било кога! Иако серијата беше емитувана пред 16 години,...