Ознака : руби

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Злобната заводничка од теленовелата „Руби“ има неверојатен живот: Го победила ракот на дојка, а на 39 години станала баба! (ФОТО)

Еспресо
Заносната бринета со продорни зелени очи го напушти светот на сапунските опери за да и се посвети на филмската кариера… Сите ја памтите Барбара Мори,...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Како од мајка роден: Згодниот актер од серијата „Руби“ позираше гол и го запали интернетот! (ФОТО)

Еспресо
Себастијан Руљи, кој се прослави со улогата на Хектор во прочуената теленовела „Руби“ изгледа подобро од било кога! Иако серијата беше емитувана пред 16 години,...