Ознака : секири

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Џејсон Момоа до половина гол фрлаше секири во метата, но кој гледаше во тоа… (ВИДЕО)

Еспресо
Џејсон Момоа покажа уште еден свој талент… Џејсон Момоа, еден од најзгодните мажи на планетата, уште еднаш покажа дека е спортски тип. Имено, овој пат...