21.8 C
Скопје
16:15 - 30 мај, 2024

Ознака : Тоа

СлајдерСценаФилм и ТВ

Братот на принцезата Дијана – Серијата „Круна“ е фикција, должен сум да предупредам на тоа!

Еспресо
Чарлс Спенсер, братот на принцезата Дијана, отворено изрази незадоволство откако погледнал само една епизода од популарната серија „Круна“. Тој тврди дека љубителите на оваа серија...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Џејсон Момоа до половина гол фрлаше секири во метата, но кој гледаше во тоа… (ВИДЕО)

Еспресо
Џејсон Момоа покажа уште еден свој талент… Џејсон Момоа, еден од најзгодните мажи на планетата, уште еднаш покажа дека е спортски тип. Имено, овој пат...
Лајфстајл

Партнерот ве изневерил? Еве како да го завртите тоа во ваша корист!

Еспресо
Кога било кој човек ќе ве предаде – се чувствувате уништено. Кога ќе ве предаде саканото лице, исто така се чувствувате многу, многу лошо. Кога...
Лајфстајл

Сакате некого? Потсетувајте го на тоа секој ден!

Еспресо
Не треба да ги чувате комплиментите за кога ќе бидете лудо вљубени. Дури и на почетокот на врската, важно е да му кажете на партнерот...
Секојдневие

Гледачите уверени дека водителката испуштила гасови – Не се обиде ни да го сокрие тоа! (ВИДЕО)

Еспресо
Гледачите на епизодата од „The Wendy Williams Show“ која беше прикажана во петокот се уверени дека водителката испуштила гасови во преносот во живо. 55-годишната водителка...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Хаос поради објавата на Џенифер Анистон утрото по SAG – Дали Бред Пит го соблече тоа? (ФОТО)

Еспресо
Џенифер Анистон објави фотографија од белиот фустан кој го носеше на доделувањето на наградите SAG како лежи на кадата наутро по церемонијата, а фановите се...
АстроХороскоп

Хороскопски знаци на кои им успева секогаш да го добијат токму тоа што го сакаат!

Еспресо
Некои луѓе знаат што сакаат и како да го добијат тоа. Тие се одлучни и бестрашни и ништо не може да им застане на патот....
Секојдневие

Имате проблем со постојано одложување на обврските? Еве како да престанете да го правите тоа!

Еспресо
За да бидеме сигурни дека ќе оствариме некоја цел, целта треба да биде паметно дизајнирана бидејќи со самото тоа знаеме колку може да очекуваме од...
Uncategorized

Лиз Харли во шестата деценија изгледа „како авион“, а тоа можете да го видите на нејзините нови фотки во бикини (ФОТО)

Слободен печат
Британската актерка Елизабет Лиз Харли (54) и во својата шеста деценија има со што да се пофали. Имено, холивудската ѕвезда по којзнае по кој пат...
ЛајфстајлСцена

Наташа Беквалац: Љубовта ме натера да го направам тоа (ВИДЕО)

Igor
Наташа Беквалац ќе го одржи првиот голем солистички концерт на 14 февруари во белградската арена Штарк, под називот “SOS za ljubav”, а сега објави тизер...