Хаос поради објавата на Џенифер Анистон утрото по SAG – Дали Бред Пит го соблече тоа? (ФОТО)

Џенифер Анистон објави фотографија од белиот фустан кој го носеше на доделувањето на наградите SAG како лежи на кадата наутро по церемонијата, а фановите се распаметија.

„А каде е Бред?“, „Дали Бред Пит го сликаше ова?“, „Џенифер ние чекаме – дали си повторно со Бред?“ , „Дали ова е кадата на Бред? Се надевам дека е неговата!“, „Мислите ли дека сака да ни каже дека Бред го соблекол овој фустан од неа?“, се редеа коментарите, но Џенифер за средбата со поранешниот сопруг не се огласи.

Таа откри и како се возела на церемонијата обидувајќи се да спречи фустанот да се изгужва.

Слични објави

Хари и Меган својот син го „држат“ на веганска исхрана: Кралицата загрижена за здравјето на малиот Арчи

Еспресо

Ова е новата девојка на Лиам Хемсфорт

Igor

Се сеќавате на Оливера Ѓоргоска? Беше најзгодна на естрадата, а се шпекулираше дека му беше девојка на Врчак! (ФОТО)

Igor

Мајли Сајрус им ја разбуди фантазијата на фановите (ФОТО)

Igor

Цеца за прв пат гледаше бокс меч на синот Вељко (ФОТО)

Igor

ШАМАР ЗА МЕГАН И ХАРИ: Што овојпат направија принцот Вилијам и Кејт Мидлтон?

Igor

Остави Коментар

два × три =

Слични објави

Памела Андерсон демантираше дека поранешниот сопруг ѝ ги платил долговите, но откри колку навистина ѝ дал!

Васко Спасоски

Девојки, кога ќе го видите фустанот на Џесика Алба во истиот момент ќе го посакате!

Igor

Кога Черчил ја запозна симпатијата на својата жена: Разговор кој ќе ве насмее!

Еспресо

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ! Плаќаат 25.000 евра за да се разголуваат среде пустина (ГАЛЕРИЈА)

Igor

КОНЕЧНО ГЛАС И ОД ДУШКО ТОШИЌ: Која е вистината за него и Карлеуша?

Igor

Комбинација од која ќе ве здоболи главата! Џесика во розево од глава до пети! (ФОТО)

Еспресо