Ознака : утрото

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Хаос поради објавата на Џенифер Анистон утрото по SAG – Дали Бред Пит го соблече тоа? (ФОТО)

Еспресо
Џенифер Анистон објави фотографија од белиот фустан кој го носеше на доделувањето на наградите SAG како лежи на кадата наутро по церемонијата, а фановите се...
Свет Сцена

Бекамови заљубени и по 20 години брак: По крштевањето на децата славеле и танцувале до утрото! (ФОТО)

Анита Митровска
Дејвид (44) и Викторија Бекам (45) ретко разменуваат нежности во јавност, но овој пат биле фотографирани како танцуваат и се бакнуваат на забава по повод...