17.8 C
Скопје
14:12 - 27 февруари, 2024

Ознака : бекамови

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Снашките Меган и Кејт ќе мора да се погледнат в очи на свадбата кај Бекамови

jasmina.kantardzieva
Деновиве поранешниот фудбалер и поранешната Спајсица ќе ги разрешат последните двоумења за свадбарските покани. До сега се „нечкаа“ зашто не знаеле што да направат за...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Бекамови се подготвуваат за луксузна свадба, а Викторија изненади со новата фотографија (ФОТО)

Еспресо
Модниот дизајнер и сопруга на Дејвид Бекам на социјалните медиуми се пофали со својата прекрасна фигура… Британската модна дизајнерка Викторија Бекам (46) и сопруга на поранешниот професионален...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Еспресо
Бруклин Бекам (21), синот на Викторија и Дејвид Бекам се вери со својата девојка Никола Пелц (25). Тие двајца врската ја открија во јануари, а...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

План за бегство: Бекамови бараат дозвола да направат подземен тунел!

Еспресо
Популарниот брачен пар Дејвид и Викторија Бекам сака да направи подземен тунел, кој би ја поврзувал спалната соба до нивната гаража со луксузни автомобили. На...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Испливаа жешки детали од љубовниот живот на Бекамови

Еспресо
Поранешната спајсица и модната дизајнерка Викторија Бекам многумина ја сметаат за престрога и повлечена. Тоа е така бидејќи таа ретко се смее во јавноста, а...
СветСцена

Бекамови заљубени и по 20 години брак: По крштевањето на децата славеле и танцувале до утрото! (ФОТО)

Анита Митровска
Дејвид (44) и Викторија Бекам (45) ретко разменуваат нежности во јавност, но овој пат биле фотографирани како танцуваат и се бакнуваат на забава по повод...
ЛајфстајлСцена

Цени и до 45 милиони фунти: Ѕирнете во луксузните недвижности кои Бекамови сакаат да ги купат (ВИДЕО)

Igor
Како што пренесуваат странските медиуми, Викторија и Дејвид Бекам планираат да купат луксузна недвижнина која се наоѓа во склопот на артитектонското чудо познато под името...
ЛајфстајлСцена

Синот на Бекам заплака поради кавга со девојката (ФОТО)

Igor
Бруклин Бекам, 20-годишниот син на дизајнерката Викторија Бекам и пензионираниот фудбалер Дејвид, пред јавноста, а и пред родителите пред неколку месеци ја претстави својата нова...