14:35 - 19 април, 2024

Ознака : заплака

ЛајфстајлСцена

Синот на Бекам заплака поради кавга со девојката (ФОТО)

Igor
Бруклин Бекам, 20-годишниот син на дизајнерката Викторија Бекам и пензионираниот фудбалер Дејвид, пред јавноста, а и пред родителите пред неколку месеци ја претстави својата нова...