17.8 C
Скопје
14:47 - 20 април, 2024

Ознака : синот

Наши ФациСлајдерСцена

ФОТО: Се вери синот на Алачки – Убавата Лина кажа „ДА“

Еспресо
Викендов Благоја Алачки, синот на музичарот Горан Алачки и неговата поранешна сопруга Адријана Алачки пејачката и водителка на кулинарската емисија „Вкусот на Традицијата“, ја побара...
СветСлајдерСцена

ВИДЕО: Тина Тарнер откри што и го спасило животот по злоставувањето, мозочниот удар и загубата на синот

Еспресо
Музичката дива Тина Тарнер, која стои зад најголемите хитови во историјата на музиката, и покрај славата немаше многу бајковит живот. Имала тешко детство, избегала од...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кејт Мидлтон посакувала друго име за синот Џорџ, но по реакцијата на кралицата таа се предомислила

Еспресо
Кејт Мидлтон, сопругата на британскиот принц Вилијам, кој еден ден би требало да стане и крал, во 2013 година го роди нивното прво дете, принцот...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Маќеата на славните сестри Вилијамс: Нивниот татко ме изгладнуваше мене и синот, немавме ништо! (ФОТО)

Еспресо
Маќеата на славните тенисерки Серена (38) и Венус Вилијамс (39) објави дека нивниот татко ја изгладнувал и дека била принудена да го продаде камперот зад...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Калиниќ објави ново видео со синот: Ова е сиротиот Вујо кој социјалните служби треба да го преземат (ВИДЕО)

Еспресо
По видеото во кое се гледа како Милан Калиниќ му вика на својот син додека пишуваат домашна задача пред телевизотот, актерот и водител објави ново...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Синот на Аркан: Доколку Цеца сака помирување прво мора да го направи ова!

Еспресо
Синот на починатиот Жељко Ражнатовиќ – Аркан, Војин Ражнатовиќ, по убиството на неговиот татко живее во Америка, а веќе со години не е во добри...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Синот на Есма: Таканаречените Реџепови украдоа маса и фотеља вредни 7000 евра (ФОТО)

Еспресо
Синот на починатата Есма Реџепова, Симеон Атанасов, кој претходно ја раскажа горката приказна за кралицата на ромската музика, повторно се огласи на социјалните мрежи со обвинувања до, како што вели тој, таканаречените...
Uncategorized

Северина објави видео од најемотивната средба по концертот во Загреб (ВИДЕО)

Слободен печат
Хрватската пејачка Северина Којиќ на социјалните мрежи објави неколку видеа од нејзиниот спектакуларен концерт во Загреб, а најемотивно меѓу нив беше видеото од средбата со...
ЛајфстајлСцена

Цеца во бањарка на плажа – Фолк дивата „ги полни батериите“ пред свадбата (ВИДЕО)

Igor
Најголема балканска фолк дива Светлата Цеца Ражнатовиќ овие денови ја подготвува свадбата за својот син Вељко Ражњатовиќ и неговата вереничка Богдана, исчекувајќи го моментот кога...
ЛајфстајлФилм и ТВ

ТРАГЕДИЈА ВО ХОЛИВУД: Синот на познат актер ја избодел мајка му, полицијата го застрелала (ФОТО)

Igor
Како што јавуваат американските медиуми, во куќата на легендарниот актер се случила стравична трагедија. Синот на актерот Рон Илај, што го играше Тарзан во истоимената...