Tag : помирување

Свет Слајдер Сцена

Кејт Мидлтон по спонтаниот абортус и подаде рака за помирување на Меган Маркл – Лошиот однос помеѓу јатрвите е минато!

Еспресо
Спонтаниот абортус кој летоска го доживеа Меган Маркл, повторно ги зближи јатрвите…Меган Маркл (39) неодамна ја шокираше јавноста признавајќи дека во јули оваа година доживеала...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Синот на Аркан: Доколку Цеца сака помирување прво мора да го направи ова!

Еспресо
Синот на починатиот Жељко Ражнатовиќ – Аркан, Војин Ражнатовиќ, по убиството на неговиот татко живее во Америка, а веќе со години не е во добри...
Лајфстајл

Сексот после кавга е еднаков на кокаин

Igor
Општо е познато дека сексот после голема кавга е многу подобар од оној „обичниот“. Клиничкиот психолог Сит Маерс верува дека паровите кои најчесто се смируваат...
Лајфстајл Сцена

Помирување со Џенифер Анистон? Бред Пит конечно јавно одговори!

Igor
Папараците го прашаа за гласините кои кружат, а неговиот одговор се состоеше од само три збора. Бред Пит конечно даде јавен коментар за гласините дали...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian