Синот на Аркан: Доколку Цеца сака помирување прво мора да го направи ова!

Синот на починатиот Жељко Ражнатовиќ – Аркан, Војин Ражнатовиќ, по убиството на неговиот татко живее во Америка, а веќе со години не е во добри односи со фолк пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ.

Војин на своите следбеници на социјалните мрежи им даде прилика да го прашаат се што сакаат, а во еден одговор откри што би требало да се случи за тој и Цеца да ги „закопаат воените секири“.

„Доколку Цеца со децата ти пружи рака за помирување со цел да ги закопате воените секири, дали би се смирил со нив“, гласеше прашањето на љубопитниот следбеник.

„Ставот ми е ист веќе 20 години – би морала прво да го промени презимето“, одговорил Војин.

Слични објави

„Крушата под круша паѓа“: Ова е братот на Даниел Кајмакоски и пее – растура (ВИДЕО)

Igor

Одиме на победа! Слушнете како звучи детската евровизиска песна на нашата Мила (ВИДЕО)

Igor

4 хороскопски знаци кои никој не може да ги изманипулира

Igor

Дознајте кои се вашите најголеми маани според хороскопскиот знак

Igor

Познат рапер убиен во вила во Лос Анџелес

Еспресо

Што прават ПАРИТЕ И СЛАВАТА? На сликите се ИСТИТЕ ЖЕНИ, со разлика од осум години (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

1 × 4 =

Слични објави

Изгледот е важен, но не и пресуден: 8 ЖЕНСКИ КВАЛИТЕТИ кои мажите ги ценат повеќе од надворешниот изглед!

Igor

Оваа жена не старее: Натали ги засени српските манекенки во Нови Сад (ФОТО)

Igor

Кој хороскопски знак најмногу ви одговара за да започнете совршена врска?

Igor

Северина наскоро ќе има свои стикери на Вибер, видете какви!

Igor

ЗАБОРАВЕТЕ НА ДЕКОЛТЕТО: Нов тренд за истакнување на градите (ФОТО)

Igor

„Срце мое слепо“: Карлеуша го „пецна“ Саша Поповиќ, па тој урнебесно и возврати! (ВИДЕО)

Васко Спасоски