11.8 C
Скопје
19:47 - 28 февруари, 2024

Ознака : Аркан

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Јелена Карлеуша „удри“ по Цеца: „Аркан го уби братот на Џеј, а Цеца ја пее насловната нумера на филмот „Недела“

Еспресо
Јелена Карлеуша ја шокираше јавноста со својата изјава. Поп дивата пред камерите проговори за Аркан, Џеј и убиецот на Џамба. Јелена призна дека не го...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) После поменот на Аркан, Анастасија објави емотивна снимка

Еспресо
Анастасија Ражњатовиќ после поменот на нејзиниот татко Жељко Ражнатовиќ Аркан, заедно со поширокото семејство отиде во вилата во Љутица каде сите се собраа на семеен...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Поранешна вработена кај Цеца открива детали за семејството: „Кога Аркан ќе влезеше сите стануваа, само јас не“

Еспресо
Денес, 15 јануари, се навршија 24 години од убиството на Жељко Ражнатовиќ Аркан во Интерконтинентал. Убиен е со три куршуми во главата, а како и...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Цеца првпат за забременувањето со ин-витро: Имав 22 години, Аркан веќе тогаш имаше седум деца

Еспресо
Српската фолк пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ зборуваше за љубовта со Жељко Ражнатовиќ Аркан, за начинот на кој се запознале, а за првпат проговори и за...
БалканСлајдерСцена

(ВИДЕО) КРОТКИ МОМЕНТИ ОД ЉУБОВТА НА ЦЕЦА И АРКАН: Со кои прекари си се обраќале љубовниците

Еспресо
Цеца тврди дека Аркан во семејната атмосфера бил сосема поинаков од тоа што на прв поглед изгледал. Светлана Цеца Ражнатовиќ и Жељко Ражнатовиќ Аркан се...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(ФОТО) АРКАН ГИ ЗАБРАНИЛ ОВИЕ КАДРИ: Погледнете ги скандалозните сцени од филм во кој глуми Цеца

Еспресо
Една од најпознатите српски пејачки Светлана Цеца Ражнатовиќ на почетокот од својата музичка кариера се пробала и во актерските води. Цеца во филмот „Нечиста крв“...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Карлеуша „удри“ по Анастасија: Кога ќе помислиш на мене, стани и стој мирно! (ФОТО)

Васко Спасоски
Веќе и  птиците на гранките знаат дека помеѓу Јелена Карлеуша и Цеца Ражнатовиќ со години се водат судски спорови. Иако досега не се мешаше во...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Аркан ги забранил овие кадри: Погледнете ги сцените во кои Цеца е разголена и со природни гради! (ФОТО)

Васко Спасоски
Една од најпознатите српски пејачки Светлана Цеца Ражнатовиќ на почетокот од својата музичка кариера се пробала и во актерските води. Цеца во филмот „Нечиста крв“...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Синот на Аркан: Доколку Цеца сака помирување прво мора да го направи ова!

Еспресо
Синот на починатиот Жељко Ражнатовиќ – Аркан, Војин Ражнатовиќ, по убиството на неговиот татко живее во Америка, а веќе со години не е во добри...
ЛајфстајлСцена

ТАА ЉУБОВНА ПРИКАЗНА ЗА НЕА БИЛА СЕ: Дали знаете како Аркан и Цеца меѓусебно се шегувале?

Igor
Цеца тврди дека Аркан во семејната атмосфера бил сосема поинаков од тоа што на прв поглед изгледал. Светлана Цеца Ражнатовиќ и Жељко Ражнатовиќ Аркан се...