Помирување со Џенифер Анистон? Бред Пит конечно јавно одговори!

Папараците го прашаа за гласините кои кружат, а неговиот одговор се состоеше од само три збора.

Бред Пит конечно даде јавен коментар за гласините дали тој и поранешната сопруга Џенифер Анистон ќе се смират.

Актерот кој неодамна и официјално се разведе од Анџелина Џоли, пројде покрај папараците кога влегуваше во својот автомобил на пат за Лос Анџелес, а тогаш беше прашан за гласините кои кружат.

Сите сакаат да знаат. Дали ти и Џен сте смирени? Или сте во фаза на помирување?“, гласеше прашањето.

Бред се насмеа на ова прашање и едноставно одговори: О, мој Боже! и влезе во својот автомобил.

Гласините за можното помирување настапија откако Бред беше забележан на прославата на 50-годишниот роденден на својата поранешна сопруга во февруари.

Ниту бракот со Анџелина Џоли, ниту нивните заеднички деца не ги спречуваат фановите да мечтаат дека Бред Пит ќе се смири со Џенифер Анистон.

Слични објави

Лиз Харли позираше со својот син и ги изненади сите со нивната сличност (ФОТО)

Слободен Печат

Актерката облече мал тесен фустан со ДЕКОЛТЕ до папок (ФОТО)

Igor

Погледнете ја 2019 година во 6 минутно видео!

Слободен Печат

Јоце Панов подготвува нова песна во изолација

Александра Велинова

Покриена со шамија и во долг фустан, МЕГАН МАРКЛ влезе во најстарата џамија во Јужна Африка (ВИДЕО)

Igor

НА БАРАЊЕ НА ФАНОВИТЕ: Мирјана Карановиќ во бикини се пофали дека ослабела 14 кг (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

четиринаесет − 6 =

Слични објави

По Џенифер Анистон и Метју Пери се приклучи на Инстаграм! (ФОТО)

Еспресо

Срамен детал на гробот на Шабан Шаулиќ на едногодишниот помен (ФОТО)

Васко Спасоски

Јапонскиот милијардер доби огромна понуда – 20 илјади жени сакаат да одат со него на Месечината!

Еспресо

Долга листа барања: ЛЕПА БРЕНА не може без ВЕНТИЛАТОР, а КАРЛЕУША без ПРИВАТЕН АВИОН (ФОТО)

Igor

БРЕД ПИТ пред полна сала открил кој СРБИН го обожава

Igor

Ова е првиот тетовиран автомобил во светот (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо